آتلیه عروس

آتلیه عروس و داماد

آتلیه عروس شاین واقع در غرب تهران از بهترین های عکاسی عروس، با بیش از 15 سال سابقه در زمینه ی عکاسی و فیلمبرداری مراسمات و مجالس عروسی ، عقد ، نامزدی ، تولد ، تعین جنسیت و… با استفاده از مجهز ترین دوربین های عکاسی و فیلمبرداری با پرسنل کاملا حرفه ای  و دوره دیده در کنار شما عروس و دامادهای عزیزمان آماده ثبت خاطرات شیرین شما میباشد.و اما یه سوال پیش میآید که بهترین آتلیه عروس چه آتلیه ای میباشد؟

این روزها که عکاسی عروس از تنوع بالایی برخورداره، آتلیه ای می تونه به عنوان یه آتلیه تخصصی عروس فعالیت مثمر الثمر و پایدار داشته باشه که لوکیشن های خاصی برای عکاسی فضای باز عروس انتخاب کنه و از ژست های خاصی استفاده کند.

بهترین آتلیه عروس را چگونه انتخاب کنیم؟

یکی از مهمترین سوالات مشتریان ما این است که بهترین آتلیه عروس کجاست و باید چه خصوصیاتی داشته باشد  . بهترین آتلیه عروس باید در ابتدا عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای داشته باشد تا بتواند با بهترین لوازم و دوربین های عکاسی و فیلمبرداری بهترین و مناسب ترین عکس ها را گرفته و طبق سلیقه ی کارفرمایان محترم عملیات خود را انجام دهند . یکی دیگر از مهمترین بخش در عکاسی عروس و داماد این است که عکاس و یا فیلمبردار خوش سلیقه و حرفه ای عمل کرده تا در مکان های مناسب و نور پردازی حرفه ای مناسب ترین عکس ها را برای عروس و داماد عزیز ارائه نمایند و قاب زیبا و ماندگاری را برای همیشه برای آنها به یادگار بگذارند .

ویژگی های آتلیه خوب برای عکاسی عروس

آتلیه عکاسی عروس

آتلیه عکاسی عروس با قیمت مناسب

آتلیه عکاسی با قیمت مناسب آتلیه عکاسی شاین برای زوجهای جوان که توانایی پرداخت هزینه عکاسی آتلیه عروس را ندارند شرایط خاصی در نظر گرفته است. اگرچه گرفتن مراسم عروسی با این شرایط محدودیتهای کرونایی سخت و یا حتی نا ممکن است اما شما زوجهای جوان میتوانید با تهیه کلیپ فرمالیته یک یادگاری بسیار جذاب از بهترین روز زندگی خود تهیه کنید.

آتلیه عروس شاین در غرب تهران

آتلیه عروس شاین امکان همکاری با بهترین سالن های و آرایشگرهای معتبر و معروف تهران را فراهم کرده است. مشتریان ما امکان عقد قرارداد و بهره مندی از تخفیف آتلیه شاین را دارند. علاوه براین امکان حضور میکاپ کار در هنگام عکاسی و فیلمبرداری فراهم می باشد.شاین دارای بخش مونتاژ به صورت مجزا میاشد.این کار توسط بانوان حرفه ای و مجرب جهت امنیت بیشتر صورت میگیرد.و همچنین دارای آتلیه اختصاصی با چندین دکور متنوع روز، چندین عمارت و باغ متنوع، لوکیشن های خاص عکاسی عروس و داماد .

استدیو عروس  شاین با کادری مجرب

استدیو شاین با کادری مجرب میتواند بهترین خاطرات زندگیتان را ثبت کند.عکاسی آتلیه، عکاسی باغ ، عکاسی عمارت ، عکاسی در لوکیشین های مختلف و با بالاترین امکانات و تکنولوژی را به شیوه هنرمندانه و متناسب باهر سلیقه ای را به شما عرضه می نماییم.

از آنجایی که روزعروسی یکی از مهم ترین روز برای هر فرد می باشد، به همین دلیل انتخاب آتلیه عروس مناسب، نیاز به حساسیت و دقت بیشتری دارد. شاین این افتخار را دارد تا در بهترین روز زندگی در  روز عروسی با آتلیه عروس ، سپس در دوران بارداری و جشن تعیین جنسیت نوزاد و جشنهای تولد کودک دلبند شما  با آتلیه کودک  در کنار شما بوده و خاطره ای شیرین و جذاب را در این روز برای شما ثبت کند.

از همه اینها مهمتر ، انتخاب یک آتلیه عکاسی با قیمت مناسب ، در شرایط اقتصادی کنونی، نیاز به حساسیت و دقت بیشتری دارد.

آتلیه عکاسی عروس

اما چه آتلیه‌ای را می توان در زمره آتلیه های عروس خوب نامید؟

اما چه آتلیه‌ای را می توان در زمره آتلیه های عروس خوب نامید؟ معمولا عکاسان برای ثبت عکس هایی زیبا علاوه بر اینکه به خلاقیت در چیدن دکور، مهارت و نیروهای مجرب نیاز دارند؛ به تجهیزات عکاسی خوب هم نیازمند هستند. عکاسی فرمالیته جزو مقدمات عکاسی عروس است. فرمالیته که به معنای ظاهرسازی و تشریفات است و این روزها به عنوان یکی از قسمت های مهم عروسی مورد اقبال فراوان زوج های ایرانی قرار گرفته، می تواند بخشی از سنگینی فشار روحی روز عروسی را کم کند. در واقع پیش کاری عروسی که همان فرمالیته عروسی نام دارد؛ معمولا در روزی غیر از روز عروسی انجام می شود. در روز فرمالیته عروسی، زوج های ایرانی با لباس عروس و کت و شلوار دامادی برای تصویربرداری آماده می شوند تا هم تمرینی باشد برای روز عروسی و از استرس و اضطراب روز عروسی کم کنند و هم راحتی و زیبایی لباس های خود را امتحان کنند.

آتلیه عکاسی عروس

تهیه کلیپ های فرمالیته عروسی

تهیه کلیپ های فرمالیته عروسی تهیه کلیپ های فرمالیته برای پخش این کلیپ ها در روز عروسی یکی دیگه از محاسن عکاسی فرمالیته است. کلیپ فرمالیته در هر مکان و لوکیشنی زیبا و جداب است، بهتر است اینگونه بگوییم که وجود عروس و داماد، در هر فضایی زینت بخش  هستند. البته این نکته فراموش نشود که فرمالیته در هر لوکیشنی مزیت های خاص خود را دارد و این موضوع به سلیقه عروس و داماد برمی گردد که آنها از بین مناطق کوهستانی، دریا، کویر و یا جنگل کدامیک را برای خاطره سازی و تصوییر برداری انتخاب کنند. البته ناگفته نماند که بهترین لوکیشن ها توسط بهترین آتلیه عروس شاین به شما پیشنهاد می شوند. اما در نهایت انتخاب لوکیشن، یا محل تصویربرداری فرمالیته، به انتخاب عروس و داماد خواهد بود.

اگر به دنبال انتخاب آتلیه عکاسی عروس با قیمت مناسب هستید آتلیه شاین بهترین انتخاب برای شما محسوب می شود

بهترین آتلیه عروس چه ویژگی هایی دارد؟

1- برای انتخاب بهترین آتلیه عروس لازم است نمونه کارهای آتلیه را مشاهده نمایید. آتلیه شاین از طریق سایت و شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، نمونه کارهای حرفه ای خود را در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

2- از مزیت های آتلیه شاین به عنوان بهترین آتلیه عروس می توان به امکان همکاری با بهترین سالن های و آرایشگرهای معتبر و معروف تهران اشاره کرد. علاوه براین امکان حضور میکاپ کار در مراسم عکاسی و فیلمبرداری فراهم شده است.

3- علاوه براین، مشتریان شاین، امکان استفاده از تخفیف ویژه در عقد قرارداد و بهره مندی از خدمات این آتلیه را دارند.

4- از ویژگی های بهترین آتلیه عروس داشتن امکان “عکاسی فرماتلیته عروسی” است. عکاسی فرمالیته از خدمات مقدماتی عکاسی عروس است. به این معنی که عکاسی به صورت ظاهرسازی و تشریفات انجام می شود. با این روش بخشی از سنگینی فشار روحی روز عروسی کاهش می یابد. این خدمات عکاسی پیش از مراسم اصلی عروسی انجا می شود و زوج در روز عروسی آمادگی کافی برای قرار گرفتن در موقعیت عکاسی و ژست های مختلف را خواهند داشت. نحوه عکس برداری فرمالیته به این صورت است که زوج با لباس عروس و کت و شلوار دامادی برای تصویربرداری آماده می شوند تا برای روز عروسی تمرین داشته و از استرس و اضطراب روز عروسی بکاهند.

5- از دیگر ویژگی های این آتلیه حرفه ای عروس، “تهیه کلیپ های فرمالیته عروسی” است. تهیه کلیپ های فرمالیته برای پخش این کلیپ ها در روز عروسی یکی دیگه از محاسن عکاسی فرمالیته می باشد. با این روش عروس و داماد می توانند لوکیشن های مختلف را بررسی و انتخاب نمایند. بهترین لوکیشن های عروسی توسط شاین، بهترین آتلیه عروسی، به شما عزیزان پیشنهاد می شوند. این لوکیشن های شامل مناظر طبیعی کوهستانی، دریا، کویر و یا جنگل و … است.

6- این آتلیه حرفه ای عروس، امکان مشاوره تلفنی رایگان برای انتخاب بهترین آتلیه و خدمات مورد نظر شما عزیزان را فراهم کرده است.

اگر آتلیه دار هستید و به دنبال طراحی یک سایت خوب برای آتلیه عکاسی خود هستید ، و همچنین اگر دنبال یک اتوماسیون عالی جهت مدیریت آتلیه خود به همراه تیم پشتیبان قوی هستید استدیو شاین تیم عکاس را به شما معرفی میکند.

.

 

 جهت رزرو خدمات آتلیه عروس  شاین روی عکس تماس با ما کلیک کنید

 

همین حالا تماس بگیرید